Народна Партія

Черкаська обласна організація

Зі святом весни!

04 березня, 2021 року

Зі святом весни! Прекрасне жіноцтво!

Сердечно вітаю вас із прекрасним святом — Міжнародним жіночим днем!

З першим подихом весни приходить до нас особливе свято — 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті, — щастя, радість, надія, кохання, пов'язане із жінкою. Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом.

Змінюються часи, приходять нові покоління, але цінності, які втілює жінка, — любов, материнство, доброта, краса — залишаються незмінними. Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки — усі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Завдяки вашій мудрості, турботі наше життя наповнюється світлом й радістю. Ви вмієте створити затишок і спокій у домівці, а ваша здатність бути стійкими й жіночними, самовідданими та ніжними викликає захоплення.

Хай кожен день радує вас увагою та турботою близьких, життя поповнюється новими враженнями, позитивними емоціями та яскравими відкриттями! Хай квітучим весняним садом навколо вас завжди буяє щастя, серце буде сповнене щирим коханням, а в очах не згасає радість.

З шаною і любов'ю

Сергій Терещук,
голова Черкаської обласної організації Народної Партії