Народна Партія

Черкаська обласна організація

В один день три свята

06 жовтня, 2021 року

В один день три свята Саме 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці святкуємо День українського козацтва. Тому Покрова у нас це і народне релігійне свято, і національне.

Пам’яттю живий народ, без неї немає шляху в майбутнє.Хай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво живе, розвивається. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

Шляхетність, мудрість, відвага – три основні риси козака, бо шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не злякаєш!

Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорізьких козаків. Під покровом Богородиці запорожці не боялися ні ворожого вогню, ні грізної стихії, ні морської бурі.

Сміливі й волелюбні козаки стали гордістю України. Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою із своїх джерел, але захистити сама себе не може. Сьогодні у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва відзначається і День захисника України. Цим святом вшановується мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції, воно сприяє подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Незламний дух козацтва живе в сьогоднішніх захисниках Сходу України. Миру вам, сили вам, нових звершень і перемог, здійснення мрій і поліпшення добробуту. Божого вам благословення.

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії