Народна Партія

Черкаська обласна організація

Життєве кредо — не словом, а ділом!

21 січня, 2021 року

Депутат Мошнівської територіальної громади Іван Антоненко, який у місцевій владі представляє Народну Партію, знає сільські проблеми з власного досвіду.

Іван Миколайович родом із міста Прилуки Чернігівської області, в Яснозір’ї проживає вже понад три десятиліття. Нині працює на посаді директора Яснозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ще й не будучи депутатом, активно долучився до вирішення сільських питань. Активно залучає спонсорів, дбає про благоустрій села, підтримує молодь, допомагає дітям та людям старшого віку. Зараз із його ініціативи в школі проводяться ремонтні роботи.

— Іване Миколайовичу, чому взяли на себе відповідальність стати представником громади?

— Мені небайдуже, як розвиватиметься Мошнівська ОТГ. Хочу спростувати думку, що «все пропало», й довести, що спільно можемо багато, бо є в нас розумні та патріотичні люди, які б хотіли бачити розвинену інфраструктуру, дружні села. Усвідомлюю, що це складна робота, але разом ми можемо зробити все! Впевнений на сто відсотків, що сильна та територіальна громада, де існує єдність.

Разом із новою командою Мошнівської сільської ради докладемо зусиль, щоб сформувати ефективний апарат управління; щоб розвивалися заклади освіти, медицини, культури та спорту; люди отримали рівний доступ до адміністративних послуг. Ми, депутати від Народної Партії, гарантуємо людям політику прозорої діяльності сільської влади. Працюємо над вирішенням екологічних проблем: зокрема, централізуємо вивіз сміття, розмістимо ящики для склобою та ін. Я завжди відкритий до спілкування з людьми. Живу і працюю за принципом: чесність, відкритість, прозорість. Маю графік прийому громадян: у четвер з 08-ої до 13-ої години в Яснозірській ЗОШ. Знаю, що можу зробити все, що від мене залежить. Мені ніколи не соромно дивитися людям в очі. Адже моє життєве кредо — не словом, а ділом!

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії