Народна Партія

Черкаська обласна організація

За чисте довкілля

15 квітня, 2021 року

За чисте довкілля Весна — найактивніша пора численних подій, суботників, акцій, що покликані нагадати нам про бережливе та відповідальне ставлення до нашої Планети. Ще б пак – День Землі, Всесвітній день дикої природи, Міжнародний день лісу, День довкілля, Міжнародний день захисту клімату, День біологічного різноманіття – це лише частина “мапи” важливих еко-дат навесні.

Не залишились осторонь акції «За чисте довкілля» педагогічні та учнівські колективи закладів загальної середньої освіти в Мошнівській громаді. Вони дружно наводили лад на території шкіл та прилеглих вулиць, впорядковували клумби, прибирали сухе листя, висаджували саджанці дерев та кущів.

В Яснозірському закладі загальної середньої освіти також було організовано суботник з благоустрою та озеленення шкільного подвір'я та закріпленої території. Працювали Із завзяттям та гарним настроєм усі, від малого до великого. Учні разом із педагогами довели свою активну життєву позицію, прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Адміністрація закладу вдячна головному лісничому Яснозірського лісництва Роману Козовому за посадковий матеріал та директору ТОВ "Пономар" Сергію Якименку за автотранспорт для вивезення сміття.

За словами Івана Антоненка, директора закладу освіти, депутата Мошнівської сільської ради від Народної Партії, проведення таких акцій вчить не тільки дітей, а й дорослих бережно ставитися до навколишнього середовища, адже це той спадок, який ми отримали від предків і від нас залежить, в якому стані ми передамо його майбутнім поколінням. Кожен повинен розуміти, що чистота і порядок на території села залежить саме від нього. Адже підтримання належного санітарного стану — це запорука здоров'я та привабливості нашої громади.

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії