Народна Партія

Черкаська обласна організація

Подвійний удар

27 квітня, 2018 року

Подвійний удар В Україні готується заборона на закупівлю і продаж домашнього молока і м'яса домашнього забою

Судячи з усього, українське село в найближчі роки чекають дуже неприємні зміни. Вже оголошено, що з 1 липня цього року вводяться серйозні обмеження щодо закупівлі та продажу домашнього молока. Під заборону можуть потрапити також домашнє м'ясо і сало. На жаль, це вимоги Європи, під якими Україна підписалася в рамках асоціації з Євросоюзом.

За експертними даними, на сьогоднішній день приблизно 30-35% молока, яке надходить на молокозаводи, виготовляється на приватних селянських подвір'ях. Крім того, домашнє молоко і продукти з нього масово реалізуються на всіляких ринках (офіційних та стихійних). Загалом домашнє молоко (за різними оцінками) покриває від 50 до 75% потреб українців в цьому продукті. Так що його заборона може стати проблемою не тільки для селян (для яких утримання корів часто є єдиним джерелом доходів), але і для всіх українців, яких чекає дефіцит і різке зростання цін на молокопродукти. Прихильники введення стандартів кажуть, що це забезпечить виконання європейських санітарно-епідеміологічних норм. Справа в тому, що в Євросоюзі є тільки три сорти молока: екстра-класу, вищого і першого. У нас же нині день існує чотири сорти. Наприклад, сорт "екстра" передбачає бактеріальний показник до 100 тис. / см3, вищий сорт - до 300 тис. / см3, перший - до 500 тис. / см3, другий сорт - до 3 млн. / см3.

Таким чином, "бабусине" молоко (другого сорту) містить в 30 разів більше бактерій, ніж продукт екстра-класу - і це нібито створює серйозну загрозу для здоров'я нації. Просто дивно - як це українці століттями пили такий шкідливий продукт (прямо з-під корови), і до сих пір не вимерли? І чому біла рідина з магазинного пакета (нехай навіть і екстра-класу) ні за смаком, ні за запахом майже не нагадує справжнє молоко? Втім, це як раз і не дивує - адже з досліджень фахівців, близько 50% молочної продукції, яка продається в українських магазинах, це - явний фальсифікат. Тобто - бурда на основі рослинних жирів. Але це чомусь мало турбує "реформаторів", які готові залишити сотні тисяч селян без останнього гроша, а мільйони споживачів - без натурального продукту.

"Уряд вирішив, що українцям це молоко не потрібно. Тому в приватних господарствах корів почнуть масово вирізати, кісток і шкур у нас буде багато, а молока однозначно не буде. При такому розкладі українським селянам вже немає сенсу вирощувати і тримати корів", - пояснив президент асоціації фермерів України Іван Томич.

Що ж стосується м'яса і сала, то тут селянам пропонують не забивати худобу самостійно, а везти тварин на сертифіковані бойні. Там, після огляду ветеринара, худобу заб'ють і правильно оброблять, а м'ясо забезпечать документами, які дозволять легально реалізувати його в магазині або на ринку. Ті ж селяни, які будуть різати худобу самі, не зможуть отримати такі "знаки придатності", отже - не зможуть і торгувати своєю продукцією на ринках.

Тут виникає ще одна проблема: везти худобу навіть за пару десятків кілометрів погодиться далеко не кожен господар, адже це зайвий клопіт і головне - витрати. Причому, якщо у випадку з бичком або свинею витрати ще можуть окупитися, то везти на бійню курку або кролика вже точно ніхто не буде.

"Якщо заборонять домашнє м'ясо на ринках, багатьом селянам стане просто невигідно тримати живність, в Україні прискориться вирізання поголів'я, і ціни на м'ясо і сало просто злетять", - попереджає глава Асоціації постачальників роздрібних мереж Олексій Дорошенко. span>

 

 

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії