Народна Партія

Черкаська обласна організація

Одяг, який не зношується

21 вересня, 2021 року

Одяг, який не зношуєтьсяДобрі вчинки та допомога ближнім — це основа соціальної взаємодії. Особливо якщо допомоги потребують люди, яким немає звідки її очікувати, які сам на сам зі своєю складною ситуацією. Важливо, щоб кожен вчинок ішов від чистого серця.

Депутат Мошнівської сільської ради від Народної Партії Ігор Геращенко, спільно з Черкаською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, керівник Іван Гретченко, в рамках благодійної акції «Допоможи ближньому» організував надання допомоги сім’ям, які потрапили в скрутні життєві обставини. У цій добрій справі допомагали й волонтери — вчителі Тубільцівської школи — Людмила Настенко та Наталія Шкрябай.

Завдяки спільним зусиллям одяг та взуття отримали діти з малозабезпечених і багатодітних сімей, жителі сіл Первомайське, Тубільці, Березняки.

— Кожному з нас необхідно навчитися робити добрі діла, не чекаючи винагороди, — закликає Ігор Геращенко.— Допомога ближньому робить людей ближчими одне одному, наділяє їх впевненістю у тому, що вони потрібні, що про них піклуються. Допомога дає надію на те, що не все ще втрачено, надихає на взаємодопомогу іншим, робить світ милосерднішим.

Озирніться уважніше навколо, і ви побачите, що саме зараз комусь дуже потрібні ваша турбота та підтримка. Творіть добро! Адже доброта і милосердя — єдиний одяг, який не зношується.

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії