Народна Партія

Черкаська обласна організація

Лікарні передали пральну машину й медзасоби

22 липня, 2020 року

Медики вживають всіх заходів, щоб біда не заскочила зненацька, й щоб у разі стрімкого розповсюдження вірусу бути у всеозброєнні.

Значну підтримку медичним працівникам Черкащини надає обласна організаці Народної Партії. Нещодавно її представники відвідали районний центр первинної медико-санітарної допомоги Золотоніської районної ради, що в селі Гельмязів, та передали медзасоби й техніку, вкрай необхідні в боротьбі з COVID-19.

— Нещодавно до нас звернулися медики районного центру первинної медико-санітарної допомоги з проханням надати благодійну допомогу медзасобами та спеціальною технікою, — розповів голова обласної організації Сергій Терещук. — Ми оперативно відреагували на потреби закладу. Закуплено та надано амбулаторії по сто одноразових халатів, шапочок, паперових рушників, 50 захисних багаторазових костюмів, а також побутову пральну машину. Крім того, знаючи постійну потребу закладу охорони здоров’я, передали 40 літрів дезінфікуючого розчину. Настрої в медиків тривожно-оптимістичні. Готові до подолання вірусу, акумулюють засоби індивідуального захисту, проводять профілактичну роботу.

Бажаємо медичному персоналу головного: мати мінімум хворих і не інфікуватися самим. А також оптимізму, витримки, доброго настрою боротися за здоров’я людей.

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії