Народна Партія

Черкаська обласна організація

Ігор Гаращенко: «У нас сильна команда і потужний лідер»

04 лютого, 2021 року

Ігор Миколайович, як і вся його родина з діда-прадіда, проживає у Первомайському. Шість років тому переселився з окупованого Криму. У Тубільцях заснував ТОВ «Агрофірма «Первомайська», де виробляється знаменита на всю Україну крафтова продукція під торговою маркою «Пані Коза».

— Я підтримував громаду й до виборів, — розповідає Ігор Гаращенко. — На сироварні мають роботу люди з трьох сіл. Допомагаю сільським закладам, людям. У мене відкриті двері для всіх — як на підприємстві, так і вдома.

Депутат прагне зробити все, щоб сільські жителі бачили перспективу:

— Своїх дітей четверо, й ті, що живуть у нашому селі, не бачать майбутнього. Хочу, щоб їхні батьки не їздили по заробітках, мали можливість заробляти гроші тут, на землі, де вони живуть. Побут, інфраструктура сіл дійшла до критичної точки. Потрібно активно діяти, і я відчуваю в собі сили змінити ситуацію. Тим більше, що у нас сильна команда, потужний лідер, разом ми зможемо.

У пріоритетах — зробити освітлення вулиць, ремонт доріг, впорядкування території біля занедбаних садиб, розвивати інфраструктуру малих сіл, де немає магазину, аптеки, й до яких не ходить навіть громадський транспорт. Депутат прагне почути молодь, організувати в школах зустрічі з фахівцями вишів, щоб школярі мали можливість планувати майбутнє, зрозуміти, де отримати сучасну освіту, куди повернутися працювати.

Основний акцент у депутатській діяльності — на соціальній захищеності людей, розвитку спорту, освіти.

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії