Народна Партія

Черкаська обласна організація

Дива Святого Миколая

14 січня, 2019 року

В останні роки стало традицією напередодні Новорічних і Різдвяних свят проводити у Чигирині, першій козацькій столиці, масштабний всеукраїнський «Фестиваль Святого Миколая».

Цьогоріч у ньому взяли участь представники районів і міст Черкащини, багатьох регіонів України. У програмі зимової святкової феєрії всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів, конкурси креативних ялинок, калити, акція «Розкажи Миколаю казку» тощо. Із сивої старовини ожили народні обряди, щедрівки, колядки.

Починаючи з першого фестивалю, Сергій Миколайович Терещук, голова Черкаської обласної організації Народної Партії, підтримує свято народних талантів благодійними внесками. За це Сергія Миколайовича нагородили відзнакою «Сучасний Чудотворець».

Вразили колективи, які брали участь у конкурсі міні-мюзиклів. Зі сцени звучали одвічні теми віри, надії і любові, відтворення народних традицій і звичаїв українського народу.

Серед численних гостей фестивалю були діти атовців, батьки яких загинули захищаючи рубежі України від агресії Росії на Донбасі. Черкаській групі дітей представники обласної організації подарували смачні яблука, соки з побажанням їм здоров’я та гарних Новорічних і Різдвяних свят.

 

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії