Народна Партія

Черкаська обласна організація

Доброчинність допомагає розкрити таланти

27 серпня, 2020 року

Сергій Терещук, голова Черкаської обласної організації Народної Партії, відомий не тільки у Мошнівській окрузі як благодійник і меценат. Його доброчинна діяльність спрямована на підтримку тих, хто найбільше цього потребує. Щороку освітні те медичні заклади отримують сучасну оргтехніку, обладнання, спортінвентар, меблі, продукти харчування. Долучається і до проведення ремонтних робіт, створення комфортного середовища для дітей і дорослих.

Понад десять років Сергій Терещук підтримує вихованців Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості (колишня станція юних техніків), допомагає у розкритті їх талантів на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Дванадцять років поспіль гуртківці ЦДЮТ є незаперечними лідерами на обласному рівні, постійними призерами всеукраїнських та міжнародних змагань із повітряних зміїв у командній та особистій першості. І з кожним роком рівень та кількість досягнень зростають. У липні 2020-го юні приборкувачі рукотворних зміїв вибороли друге командне місце у міжнародних змаганнях «Кольорове небо 2020», звідки привезли золоту, срібну та дві бронзові медалі в особистому заліку, та ще й одинадцять грамот і дипломів. У серпні на міжнародному фестивалі «Три хати» вибороли сім дипломів, у вересні на всеукраїнських змаганнях у Скадовську — три цінні дипломи за перемоги. Тріумфом нинішнього року стало здобуття кубка області під час нещодавніх змагань в Черкасах: перше командне місце, п’ять золотих, дві срібних і одна бронзова нагорода в особистій першості та десять грамот. Золото вибороли вихованці гуртка, учні з Тубільців Антон Іщенко (2 нагороди), по одній — Ярослав Іщенко, Ростислав Базилевський, Артем Луценко, срібло здобув Сергій Соломаха (2 медалі), бронзу — учениця з Мошнів Анастасія Луцик. Свої успіхи юні змієнавти присвячують методисту центру Володимиру Шепілю, який започаткував у 2005 році й популяризував цей вид технічної творчості в області.

Багатьма своїми здобутками вихованців відеостудії «Джерело», зразкової фотостудії «Промінь» завдячують організаційній та фінансовій підтримці Сергія Терещука. Без його турботи не було б поїздок, змагань, конкурсів і перемог.

Майстерність вони шліфують разом із керівниками Олександром Павловим та Іваном Моргуном, яким вдалося створити для дітей світ радості, в якому панує атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння та душевного комфорту. Їх вихованці досягали високих результатів, захищали честь Черкаської області на Всеукраїнських конкурсах і ніколи не повертались без перемог як в особистому, так і командному заліках.

Бажаємо вихованцям центру дитячої та юнацької творчості нових творчих злетів, натхнення, а керівникам наснаги, творчого пошуку. Так тримати!

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії