Народна Партія

Черкаська обласна організація

Депутат-народник дбає про розвиток Яснозір’я

25 лютого, 2021 року

Депутат сільської ради Мошнівської територіальної громади від Народної Партії Іван Антоненко довів справами, що серед новообраних депутатів він один із найбільш впливових по селу Яснозір’я, де очолює загальноосвітню школу.

Іван Антоненко під час місцевих виборів-2020 узяв на себе обов'язок контролювати діяльність Мошнівської ОТГ щодо розвитку села Яснозір’я. Ще кандидатом сформулював чітку програму дій, а після успішного обрання депутатом прагне сповна її реалізувати.

З ініціативи та допомоги Івана Миколайовича вже вирішені ряд актуальних для села питань. Найперше й найголовніше, над чим наполегливо працював, — допомога медичній амбулаторії з ремонтом.

Цієї напрочуд сніжної зими депутат-народник подбав про очищення місцевого ринку від снігу. Це місце торгівлі у центрі Яснозір'я актуальне для регіону, тут продають і купують необхідні товари люди з Корсунь-Шевченківського, Черкаського, Городищенського районів та обласного центру. Для забезпечення діяльності ринку площа очищалася технікою, наданою керівником ТОВ «Пономар» Сергієм Якименком. Задля колективної безпеки вирішуються проблеми освітлення села. У цьому році заплановано провести світло на три важливі яснозірські вулиці: Центральна, Гагаріна, Чкалова.

За підтримки колег-депутатів, під контролем Івана Антоненка, порушене питання про створення безпечного переходу до навчального закладу на швидкісній територіальній трасі Черкаси-Корсунь через Мошни. Свого часу завдяки підтримці народного депутата Олександра Скічка цей автомобільний шлях був відремонтований. З ініціативи місцевого депкорпусу біля школи на новій асфальтівці у цьому році має бути встановлений «лежачий поліцейський», відповідні знаки та пішохідний перехід.

Яснозірськй заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, який очолює депутат, успішно реалізує освітні реформи, якісно творить формацію нового українського покоління. У цьому значна заслуга керівника Івана Антоненка, якого земляки обрали виразником своїх інтересів у Мошнівській громаді.

Прес-центр
Черкаської обласної організації Народної Партії