Народна Партія

Черкаська обласна організація

Благодійна допомога

17 березня, 2020 року

За ініціативи Сергія Терещука, голови обласної організації Народної Партії, значні кошти спрямовано на благодійну допомогу громадянам, медичним закладам та лікарям для протидії поширенню коронавірусу.

Зокрема, було закуплено та передано технологічне обладнання, засоби захисту для медичного персоналу, комбінезони, халати, шапочки, тести для діагностики COVID-19, дезінфікуючі розчини, а також антисептики й товари особистої гігієни.

Благодійну допомогу вже отримали Черкаська обласна лікарня, Черкаський обласний кардіологічний центр, Золотоніський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, що в селі Гельмязів, Черкаська районна лікарня с.Мошни та Мошнівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини.

Лікарям Черкаської лікарні №3 направили натуральні соки «НАЙСІК» та яблука.

Обласна організація Народної Партії співпрацює з громадськими організаціями, щоб допомагати саме тим, хто найбільше потребує підтримки. Раді ветеранів міста Черкаси передано продуктові набори для літніх людей.

Народники активно долучилися до реалізації благодійного проєкту «Допоможи ближньому», завдяки якому черкащани — діти із малозабезпечених сімей та одинокі люди, які потребують допомоги, щодня отримують безоплатні гарячі обіди.

Сергій Терещук переконаний, що необхідно допомагати українським лікарям, адже саме вони опинилися зараз на передовій боротьби з коронавірусом. Народна Партія планує продовжити надавати благодійну допомогу медичним закладам Черкащини з урахуванням розвитку ситуації та майбутніх потреб.

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії