Народна Партія

Черкаська обласна організація

"Бабусине" молоко — під заборону

21 листопада, 2019 року

Українці масово позбуваються корів. Чому корова стала "збитковою"?

Не секрет, що для багатьох селян одним з джерел заробітків є утримання корів і продаж молока. Однак в уряді вирішили відібрати в людей і цей шматок хліба, "реформувавши" цю сферу діяльності.

Вже з 1 січня наступного року українські молокозаводи повинні відмовитися від молока з приватних господарств (за євростандартами воно класифікується як "другий сорт"), і мають купувати його тільки в спеціалізованих фермерських господарствах.

Справа в тому, що стандарти Євросоюзу передбачають наявність на полицях магазинів тільки трьох сортів молока: екстра-класу, вищого та першого.

Якщо переробники перестануть купувати молоко в домашніх господарствах, то тримати корів людям (які орієнтуються не на базар, а виключно на здачу молока переробникам) буде невигідно. Втім, "батьки нації" передбачили два роки перехідного періоду, протягом якого молоко другого сорту ще буде прийматися на технічні цілі— корми для тварин, казеїн, молочна кислота.

Прихильники введення нових стандартів кажуть, що це допоможе забезпечити виконання європейських санітарно-епідеміологічних норм. Нині вся молочна сировина в нашій країні розділена на чотири сорти. Наприклад, сорт "екстра" передбачає загальну кількість бактерій до 100 тис./см3, вищий сорт - до 300 тис./см3, перший - до 500 тис./см3, другий сорт - до 3 млн./см3.

Тобто, "бабусине" молоко другого сорту містить в 30 разів більше бактерій, ніж продукт екстра-класу, і це начебто створює серйозну загрозу для здоров'я нації. Просто диву даєшся: як це українці століттями пили такий "шкідливий" продукт (прямо з-під корови), і до сих пір не вимерли? Тут мимоволі виникає питання: чому європейці так занепокоїлися якістю нашого молока, і кому вигідна така "реформа"?

За експертними даними, 30% молока, яке надходить на молокозаводи, виробляють на приватних селянських подвір'ях. Домашнє молоко покриває до 70% потреб українців в цьому продукті. Так що "реформа" може стати проблемою не тільки для селян, а й для всіх українців, яких чекає дефіцит і різке зростання цін на молокопродукти. Це може спричинити й глибоку кризу всієї молочної галузі України.

У тому, що відбувається, аналітики вбачають підступи європейських лобістів, які хочуть змусити українців купувати сировину та готову продукцію в ЄС. "Європейці завалять нас вже готовими молочними продуктами. Питання— яка доля чекає сотні тисяч українських корівок — поки залишається відкритим. Якщо їх масово відправлять на забій, і молочне стадо взагалі зійде нанівець, то потім на його відновлення можуть знадобитися довгі роки", - попереджає глава Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

 

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії