Народна Партія

Черкаська обласна організація

Автодороги Черкащини — затяжний занепад

11 липня, 2019 року

В’їзд зі сторони Переяслав Хмельницького

У попередні роки передбачалось здійснити масштабний проект реконструкції та капітального ремонту дороги від кордону до Черкас довжиною 87,8 кілометрів у 2019 – 2021 роках. Однак капітальних вкладень на нинішній рік Кабмін не виділив. Наразі в обхід міста Золотоноші проводяться роботи з фрезерування старого асфальтобетонного покриття та влаштування вирівнюючого шару покриття, далі триватиме ремонт картами.

На відрізку дороги Софіївка – Гельмязів у рахунок виділених 2 мільйонів гривень на 415 метрах квадратних виконано ямковий ремонт, на 4140 метрах квадратних провели вирівнювання шару асфальтобетонної суміші. Дійшли до центру села, а далі та ж гицалка.

Відрізок Софіївка – Мошни –Черкаси - Чигирин

Тут продовжуються ремонтні роботи у межах експлуатаційного утримання, в основному виконують латання ямок. У Мошнах дорогу Р - 10 реконструювали майже до мосту через річку Вільшанку і припинили роботи, не зробивши з’їздів, обочин,розмітки, пішохідних доріжок. Від центру села по дорозі на Байбузи майже за 3 мільйони гривень покладено 700 метрів асфальту до лісництва. Далі дорога непроїзна,створює загрози життю людей. Жителі сіл Байбузи, Яснозір я 16 червня блокували міст через Вільшанку, зупинивши рух транспорту, вимагали від влади негайних дій щодо ремонту доріг.

Дрібний поточний ремонт заплановано провести і на місцевій дорозі Худяки – Сагунівка – Рацеве площею більше 2 тисяч квадратних метрів, хоча протяжність цього щляху 14 кілометрів. Зокрема, між Сагунівкою і Топилівкою на вкрай розбитому відрізку протяжністю 800 метрів ями будуть зароблені картами.

Напрям Сміла - Умань

Тут розгорнуто поточний середній ремонт обходу міста Шполи. Вже проведено роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за новими технологіями, завершено ліквідацію пучин на проїжджій частині, встановлені необхідні дренажні системи. Поточний середній ремонт заплановано на залізничному переїзді Сигнаївка. На відрізку дороги Мала Смілянка – Ротмистрівка розпочали ямковий і карточний ремонти.

Загалом, враховуючи час ремонтів доріг з кінця березня, зроблено не густо. Їхня розбитість справжній параліч розвитку, життя і діяльності всіх сфер регіону.

 

Прес-служба
Черкаської обласної організації Народної Партії