Народна Партія

Черкаська обласна організація

Право на житлові субсидії

05 вересня, 2019 року

Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, що проживають у житлових приміщеннях (будинках). Житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за комунальні послуги та розміром обов’язкового відсотка платежу. Сума платежу для кожного домогосподарства визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї.

Житлово-комунальна субсидія оформляється на одного з зареєстрованих членів домогосподарства (сім'ї), на ім'я якого відкрито особові рахунки на оплату комунальних послуг. Решта членів домогосподарства для призначення субсидії зобов'язані засвідчити свою згоду на доступ і обробку персональних даних.

Квартиронаймачі, які платять комунальні послуги згідно із договором оренди, також мають право на надання субсидії.

Право на отримання субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива надається тим громадянам, чиє житло не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для обігріву. При цьому, якщо житлові приміщення опалюються одночасно кількома способами (теплова енергія та / або природний газ та / або електроенергія), субсидія призначається і виплачується тільки на один вид палива.